Kim jesteśmy?

Premium Armaturen to polski producent i importer wyposażenia do łazienek i kuchni. Jesteśmy obecni w wielu krajach Europy, gdzie doceniły nas już tysiące klientów indywidualnych, jak również firmowych. Oferujemy sprzedaż internetową wysokiej klasy armatury, która spełnia oczekiwania wymagających klientów.

Do naszych głównych kategorii produktowych należą:

baterie łazienkowe – w tym prysznicowe, wannowe oraz umywalkowe

baterie kuchenne – w tym armatura stojąca i ścienna do zlewozmywaków

W naszej firmie stawiamy nacisk na szeroki asortyment o zróżnicowanej stylistyce i wzornictwie. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu będą służyć w domu lub mieszkaniu przez lata.

Cały czas rozwijamy naszą ofertę o nowe, innowacyjne modele, będące w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi. Znaleźć można u nas baterie łazienkowe w stylu industrial, loft, glamour, jak również klasyczne, ponadczasowe modele, które przypadną do gustu wielbicielom tradycyjnych elementów wyposażenia.

Dlaczego warto kupować w Premium Armaturen?

Przede wszystkim dlatego, że jesteśmy doświadczonym dostawcą wyposażenia kuchennego i łazienkowego, który przywiązuje dużą uwagę do walorów użytkowych sprzedawanego towaru. Naszym priorytetem jest dostarczanie wysokojakościowych baterii kuchennych i łazienkowych w przystępnych cenach.

Premium Armaturen to dobre miejsce zakupowe dla osób, które nad stacjonarne zakupy w sklepach budowlanych przedkładają wygodę zamówień online. Zakupy u nas to często oszczędność na wyposażeniu łazienkowym, sięgająca nawet kilkudziesięciu procent!

Oferta dla klientów indywidualnych

W naszej ofercie detalicznej znajdą Państwo setki modeli produktów z kategorii takich jak armatura łazienkowa i kuchenna. Zamawiając w Premium Armaturen, docenią Państwo zwłaszcza:

szybkość wysyłki – zdecydowana większość zamówień jest realizowana w 48h

bezpieczeństwo – nasze przesyłki są pakowane w staranny i solidny sposób, co chroni je przed uszkodzeniem w transporcie

profesjonalne doradztwo – znamy się na sprzedawanym przez nas towarze i oferujemy klientom wyłącznie takie modele armatury, które polecilibyśmy naszym bliskim

opiekę posprzedażową – zależy nam na dobrym kontakcie nie tylko w czasie dokonywanych przez Państwa zakupów, ale również w razie kłopotów montażowych lub świadczeń reklamacyjnych – nie zasłaniamy się skomplikowanymi formalnościami, tak charakterystycznymi dla dużych sieci

Oferta dla firm

Zachęcamy do składania zapytań ofertowych również odbiorców firmowych, takich jak przedsiębiorstwa remontowo-budowlane i samodzielni fachowcy. Z doświadczenia wiemy, że stały dostawca wyposażenia to gwarancja owocnej współpracy i stabilnej jakości dostarczanych rozwiązań. W naszej firmie kompleksowo wyposażą Państwo inwestycję swoich klientów w baterie prysznicowe, wannowe i umywalkowe, jak również armatury zlewozmywakowe. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem biznesowym, z którego doświadczenia korzystają firmy w całej Europie.